O firmě

Hytek-provozovna

Firma HYTEK s.r.o. byla založena v roce 1992 a od počátku se zabývá vývojem, konstrukcí, výrobou, prodejem a servisem v oblasti hydrauliky a řezných kapalin.
Do sortimentu brzy přibyly vedle hydraulických agregátů i mazací agregáty a baterie akumulátorů, resp. pístových akumulátorů s dusíkovými láhvemi, které se používají pro hydraulické vyvažování vřeteníků a příčníků obráběcích strojů. V oblasti chlazení nástrojů jsme vyvinuli vlastní magnetický filtr, automatický svíčkový filtr, skimmer, pásový filtr a proporcionální ventil.
V současné době nabízíme také zdroje tlaku pro testovací zkušebny a služby v oblasti chlazení strojů, tj. chlazení průmyslových kapalin (voda, nemrznoucí směsi, emulze, řezný a hydraulický olej, paliva) a klimatizace elektroskříní. Naše výrobky nachází uplatnění v oblasti obráběcích strojů, jednoúčelových strojů, dělení materiálů, lisů, vstřikolisů, drtičů, kalíren, vodních a parních elektráren a zkušeben.

Nabízíme projekci, konstrukci a výrobu v oblasti hydraulika, mazání, chlazení nástrojů, pneumatika, chlazení strojů, testování tlakem.

NAŠI PARTNEŘI

argo parker  Texa-logo
Image result for grundfos logo Brinkmann Pumps Výsledek obrázku pro settima pumps
Yuken Image result for mp filtri logo